Середа, 15.05.2024, 01:37
Меню сайту
Block title
Форма входу
Категорії розділу
Історія села Куп'янського повіту
Історичні факти Куп'янська
Куп'янськ під час ВВВ 1941-45р.р.
Біографія
Новини Куп'янського району
Історія Святинь Куп'янського повіту
Категорія:Нагороди
Історія
код логотипа
Пошук
код счётчика
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 40
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Історія села Куп'янського повіту

Грушівська сільська рада

Грушівська сільська рада

Раді підпорядковані населені пункти: Грушівка, Благодатівка, Василівка, Садове.
Нараховується дворів – 686.
Населення – всього 1615, в т.ч. чоловіків – 716, жінок – 899.
Загальна площа – 606,2 га, в межах сіл – 310,5, за межами – 295,7.

        Сільський голова - Паламарчук Леонід Анатолійович

1. Дата народження:  31.01.1959;
2. Місце народження:м. Маріуполь Донецької обл.;
3. Освіта: Сільськогосподарський інститут ім. Докучаєва, спеціальність - агрономія, 1979-1984;
4. Трудова діяльність:
- 07.1976 - 05.1977 - робочий рільничої бригади радгоспу "Московський";
- 07.1979 - 06.1980 - помічник бригадира садової бригади радгоспу "Московький":
- 06.1980 - 08.1991 - бригадир садової бригади №5 радгоспу "Московський";
- 08.1991 - Грушівський сільський голова.

        ГЕРБ


Малий: на розтятій на дві нерівні долі верхній частині щита ліворуч на більшому зеленому полі розміщено три золоті фігури груш, праворуч, на меншому червоному полі, - золота фігура хлібного колосу. Синє підніжжя помережано хвилястими білими смугами.
Повний: щит з малим гербом, нанесений на картуш.

 

       ПРАПОР

Квадратне полотнище, на якому повторюються кольори і фігури малого герба.
Золоті фігури груш символізують плоди, від яких село одержало свою назву. Зелений геральдичний колір уособлює достаток, багатство, сприятливість для господарювання, золотий колос -Божу благодать над тутешнім краєм, червоне поле - хоробрість, мужність; синій колір підніжжя - тутешню природну красу, а хвилясті білі смуги на підніжжі - багатство місцевості на водні ресурси.

     

      Характеристика і діяльність ради:

Назву село дістало не відразу. Тут була напрочуд сприятлива для ведення господарства місцевість. Тож хуторам, які виникли, дали красиві, звучні й багатообіцяючі назви: Благодатний і Благодатівський. Згодом, за радянської влади, хутори набули статусу сіл.

 Один куток хутора Благодатного назвали Дмитрівкою за іменем якогось Дмитра, який тут першим поселився. Жителі кутка кохалися в садівництві. Це послужило приводом до того, що в перші роки радянської влади тут був створений радгосп "Садовий розсадник". Радгосп весь час зростав, розвивався, міняв назву на "Куп"янський", потім на "Московський". На Грушівку була перейменована назва колишньої Дмитрівки. Згодом сюди перемістилися адміністративні й господарські органи і служби як села, так і радгоспу. Сільрада набула назви Грушівської. На території сільради зараз розташовано чотири населені пункти.
 Поблизу села протікає річка Осинова. Біля її верхів'я у 1185 році князь Ігор вів свій полк на бойовище з половцями.

Базовим в адміністративно-територіальній одиниці Грушівської сільради є село Грушівка. Рада утворена в 1991 році шляхом виведення зі складу Нечволодівської сільради.

Основною галуззю виробництва на території сільської ради є садівництво. Добре розвинуті також тваринництво і переробні підприємства.

Посилення взаємодії і взаємозв’язку між сільською радою і виробничими утвореннями, розташованими на підлеглій їй території, дозволило за останні роки вп’ятеро збільшити фінансові надходження до бюджету.

На балансі Грушівської громади знаходиться великий комунальний комплекс, на території діє розгалужена і широка соціальна сфера. Ось її склад: Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Грушівський дитсадок, Грушівська амбулаторія сімейного лікаря, Грушівський сільський клуб, Грушівська сільська бібліотека, Благодатівський сільський клуб, Благодатівська сільська бібліотека.

Виконком сільської ради і депутатський склад ретельно вивчають і прагнуть як можна повніше виконувати запити і побажання виборців. Саме з врахуванням таких побажань була влаштована залізнична пасажирська зупинка, що дозволило краще вирішити транспортну проблему жителів Грушівки і Василівки. В селах Грушівка та Благодатівка були відкриті приймальні пункти збирання молока, що розширило і зміцнило умови розвитку особистих підсобних господарств жителям цих сіл. Немало зробила сільська рада і для поліпшення електрифікації та телефонізації населених пунктів. Хоч коштувало немало зусиль, а все ж у селі Грушівці вдалося відкрити дитячий садок.

Поки що надходять скарги від жителів, існує незадоволеність у сільській раді щодо роботи комунального підприємства. До його працівників серйозних претензій немає, але в плачевному стані знаходиться матеріально-технічна база.

Пріоритетними напрямками на майбутнє в діяльності Грушівської сільської ради є:
-зміцнення комунального підприємства і дальше відлагодження його роботи;
-наращування уваги людей на різке поліпшення санітарно-екологічного стану на вулицях і біля домоволодінь. Особливо це стосується тих жителів, які мешкають у багатоквартирних будинках;
-будівництво і архітектурно-художнє оформлення ще кількох шахтних колодязів у додаток до тих двох, що вже діють.



Джерело: http://Куп'янська районна рада
Категорія: Історія села Куп'янського повіту | Додав: Kupez (13.04.2013)
Переглядів: 695 | Теги: Куп'янський район, Грушівка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]