Вівторок, 14.05.2024, 16:14
Меню сайту
Block title
Форма входу
Категорії розділу
Історія села Куп'янського повіту
Історичні факти Куп'янська
Куп'янськ під час ВВВ 1941-45р.р.
Біографія
Новини Куп'янського району
Історія Святинь Куп'янського повіту
Категорія:Нагороди
Історія
код логотипа
Пошук
код счётчика
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 40
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Історія села Куп'янського повіту

Нечволодівська сільська рада

Сільській раді підпорядковане село Нечволодівка.
Нараховується дворів – 222.
Населення – всього 477, в т.ч. чоловіків – 231, жінок – 246.

Загальна площа – 3842,4 га, в межах села – 79, за межами – 3763,4.

Сільський голова – Козир Людмила Іванівна

1. Дата народження - 09.06.1968;
2. Місце народження - с. Оливівка Куп'янського р-ну Харківської обл.;
3. Освіта - Харківський державний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, бухгалтер-економіст;
4. Трудова діяльність:
- 01.1986 08.1991 р.р. - секретар-друкарка колгоспу "Червоний Жовтень";
- 08.1991 - 04.1998 р.р. - заступник голови Нечволодівської сільської ради;
- 04.1998 - 09.2012 р.р. - секретар Нечволодівської сільської ради;
- 09.2012 р. -  Нечволодівська сільська рада, голова.

ГЕРБ


Малий: на золотому полі зображені зелені фігури гілок сосни і берези. В нижній частині щита - синє підніжжя. У верхній частині підніжжя - біла хвиляста смуга.
Повний: щит з малим гербом, нанесений на картуш.

 

ПРАПОР

Квадратне полотнище, на верхній жовтій частині якого знаходяться зелені фігури гілок сосни і берези. Нижня частина, яка займає 1/3 висоти полотнища - синя. У верхній частині синього поля - біла хвиляста смуга.
Найважливішою примітою Нечволодівки є дендропарк, в якому нараховується кілька десятків різних порід дерев і чагарників. Фігури гілок сосни і берези символізують узагальнений склад окремо хвойних і окремо листяних порід. Синє підніжжя має подвійну символіку: геральдичну й іконографічну. Геральдично колір уособлює велич, красу тутешнього краю, іконографічно - небесну, Божу благодать природи. Біла смуга за символікою стихій означає багатство на питну воду та штучні водоймища.

                            Характеристика і діяльність ради:

Нечволодівка – село багатонаціональне. Крім українців, які складають основну масу населення, тут живуть росіяни, білоруси, вірмени, чехи.

Найважливішою прикметою села є дендропарк. Закладений він весною 1976 року. Ініціатором створення дендропарку був головний інженер з меліорації Харківського облвиконкому Луценко Геннадій Олександрович.

 Багато старань і праці до створення дендропарку доклали тодішній голова Нечволодівської сільради Козир Леонід Данилович та голова місцевого колгоспу „Червоний Жовтень” Сірий Петро Іванович. В парку посаджено кілька десятків видів і порід дерев та чагарників. Для закладання його обрано ландшафтний (англійський) стиль. Це творіння рук людських поки що є єдиним у Куп’янському районі. 23 січня 2003 року рішенням У сесії Нечволодівської сільської ради ХХІУ скликання дендропарку присвоєно ім’я ініціатора його створення Луценка Г.О.

Це – улюблене місце відпочинку жителів села. Влітку тут відбуваються різні культурно-масові заходи. Хоч і рідко, а дендропарк відвідують різні екскурсії. Учні місцевої школи І-ІІІ ступенів виконують тут дослідницькі роботи з природознавства.

У селі Соляниківці, яка колись входила до складу території, підлеглій Нечволодівській сільраді, народився Пономарьов Яків Терентійович, який у другу світову війну воював у рядах французького руху опору і нагороджений французьким орденом Воєнного Хреста. Нині Соляниківка вже перестала існувати.

Однією з важливих справ, якими зараз опікується сільська рада, є збирання з архівних та літературних джерел, зі спогадів старожилів села матеріалів для написання книги про історію Нечволодівки. Таких матеріалів уже чимало зібрали вчитель історії місцевої школи депутат райради Дяченко М.О. та колишній культпрацівник, тепер пенсіонер, депутат сільської ради Козир В.І. Справа тепер за спонсорами, які б допомогли коштами для друкування книги.

Пріоритетними у своїй діяльності на найближчий час сільська рада вважає такі питання:
-дальше поліпшення санітарно-екологічного становища в селі, надання вулицям і подвір’ям привабливого вигляду, створення квітників, можливе дальше розширення місцевої примітності – дендрологічного парку;
-посилення активності громади у справі здійснення депутатської ініціативи „Природному джерелу – увага депутата.



Джерело: http://Куп'янська районна рада
Категорія: Історія села Куп'янського повіту | Додав: Kupez (13.04.2013)
Переглядів: 499 | Теги: НЕЧВОЛОДІВКА, Куп'янський район | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]