Четвер, 09.07.2020, 16:47
Меню сайту
Block title
Форма входу
код логотипа
Пошук
код счётчика
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів (3)

Автомобілі [2]Бізнес і фінанси [0]Домівка [0]
Інтернет [0]Комп'ютери [0]Культура і мистецтво [2]
Медицина і здоров'я [0]Наука і освіта [0]Непізнане [0]
Новини і ЗМІ [0]Суспільство і політика [0]Відпочинок і розваги [0]
Виробництво [0]Робота і заробіток [0]Спорт [0]
Довідки [1]Товари і послуги [0]Гумор [0]

Список форумов rutracker.org» Коллекции книг и библиотеки» Многопредметные коллекции (подборки)
Література | Переходів: 445 | Додав: Коллектив авторов | Дата: 26.05.2012

Ми раді привітати вас на сторінках сайту Державного архіву Харківської області, одного з найстаріших архівів України, заснованого у 1880р. Харківським історико-філологічним товариством університету. Попередні покоління зробили наш край провідним науковим та промисловим центром. За всіма процесами державного і місцевого становлення, розвитку, благоустрою стоїть життя окремої людини, її родина.
Архів є скарбницею нашої історії, нашого минулого, теперішнього та, як слідство, нашого майбутнього. В документах архіву зберігається інформація про міста та села, населення, розвиток промисловості, заснування та діяльність учбових закладів Слобідського краю, тобто за сучасним адміністративно- територіальним розподілом Харківської, Сумської, частково Луганської та Полтавської областей з середини ХУІІІ століття.
Але, звичайно, для більшості з нас є факти невідомі як з історії нашої родини, населеного пункту так і нашого краю.
Спеціалістами архіву здійснюються тематичні пошуки, дослідження про становлення і розвиток міст і сіл, підприємств і учбових закладів. Ми з великим задоволенням поділимося з вами своїми новими відкриттями і запрошуємо вас відкривати разом з нами нові сторінки з історії краю.
Крім того, на сторінках сайту ви маєте можливість ознайомлюватися з напрямками діяльності архіву, правилами та положеннями щодо архівної справи. А також ми запрошуємо вас до співробітництва.
Довідники | Переходів: 270 | Додав: Людмила Михайлівна Момот | Дата: 20.05.2012

Наш сайт посвящен профессиональным фотографам Харьковской губернии, работающим до 1917 г. Само по себе создание сайта предназначено для того, чтобы владеющие дополнительной информацией люди помогли нам в создании книги «Фотографы Харьковской губернии», которая готовится к изданию Харьковским частным музеем городской усадьбы и группой энтузиастов-коллекционеров: Аркадием Хильковским, Михаилом Журом, Владимиром Миславским и др.
Мы предлагаем просмотреть Вам две таблицы: Фотографы г. Харькова и Фотографы Харьковской губернии. В обеих таблицах есть сведения о том когда фотограф получил разрешение на открытие заведения и адрес по которому он работал в разные годы. Фотографы Харькова расположены в алфавитном порядке, фотографы губернии расположены по городам Харьковской губернии.
Мы надеемся, что Вас заинтересует наша информация, и Вы сможете нам помочь материалами биографического характера, фотографиями наших харьковских фотографов, изображениями паспарту и т.д.
Спасибо за внимание!
С уважением
директор Харьковского частного музея городской усадьбы
Андрей Парамоновъ
Фотомистецтво | Переходів: 292 | Додав: Андрей Парамоновъ | Дата: 20.05.2012